Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
|

2022-2023 Yılı Mezuniyet Törenimiz Gerçekleştirildi.

single

Fakültemizin 2022-2023 Akademik Yılı Mezuniyet töreni büyük bir coşku ile Esenboğa Külliyesinde 21 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Bu yıl Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nden 38’i uluslararası öğrenci olmak üzere toplam 422 öğrencimiz mezun törenine katılmıştır.

Ailelerinin eşlik ettiği öğrencilerimizin mezuniyet törenine, Rektör Prof. Dr. İbrahim AYDINLI, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan OKUYUCU, TUSAŞ ARGE ve Teknoloji Direktörü Prof. Dr. Erdal ÇELİK, TÜSAŞ Üniversiteler Sorumlusu Süleyman DEMİR, Meteoroloji Ankara Bölge Müdürü Hayrettin ÖZTAŞ, Genel Kurmay Başkanlığı Hava İkmal Albayı Dr. Bahtiyar EREN ve birçok kıymetli misafirlerin yanı sıra akademik ve idari personelimiz iştirak etmiştir.

Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi 2022-2023 yılı fakülte birincimiz Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden Nisa Elif YILMAZ’a Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim AYDINLI, Fakülte ikincimiz Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Halit Burak YEŞİLDAL’a Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Arif ANKARALI, Fakülte Üçüncümüz Matematik Bölümünden Kader Nur UTKAN ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden Regina  Mumbi GACHOMBA’ya Dekanımız Prof. Dr. Hasan OKUYUCU tarafından teşekkür plaketleri ve hediyeleri takdim etmişlerdir.

Tüm mezun öğrencilerimizi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi olarak tekrardan tebrik ediyor ve yeni hedeflerine ulaşacaklarına ve ufuklarını genişleteceklerine olan inancımızla, gelecekteki başarılarına tanıklık etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Fakültemizin mezuniyet programı bu bağlantı üzerinden tekrar izlenebilir.