Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
|

AYBÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Buluşmalarında "İktisat ve Maliye Politikalarının Geçmiş 100 Yılı ve Gelecek Vizyonu" Söyleşisi Gerçekleşti

14.5.2024

 Siyasal Bilgiler Fakültesi buluşmaları kapsamında Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nevzat SAYGILIOĞLU “İktisat ve Maliye Politikalarının Geçmiş 100 Yılı ve Gelecek Vizyonu” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Devamı

AYBÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Mezuniyet Konseri Gerçekleştirdi

14.5.2024

Konser, hediye takdimi ve hatıra fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Devamı

AYBÜ'de Engeliler Haftası Kapsamında Üniversitemiz Engelli Personel ile Görüşme Gerçekleşti

14.5.2024

Toplantıda engelli personel karşılaştıkları sorunları ve yaşadıkları deneyimleri dile getirme fırsatı buldular.

Devamı

Rektörümüz Taşkent’te “Yapay Zekanın İş Hayatında Kullanımına İlişkin Hukuki Bir Değerlendirme” Başlıklı Bir Tebliğ Sundu

13.5.2024

Rektörümüz resmi ziyaretleri kapsamında düzenlenen konferansa “Yapay Zekanın İş Hayatında Kullanımına İlişkin Hukuki Bir Değerlendirme” başlıklı bir tebliğ ile katkı sundu.

Devamı

Rektörümüz, Taşkent’te Türk-Özbek Hukuk Araştırma Merkezi’ni ziyaret etti

13.5.2024

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Taşkent Devlet Hukuk Üniversitesi tarafından ortaklaşa olarak Taşkent’te kurulan ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi’ne bağlı olan Türk-Özbek Hukuk Araştırma Merkezi’ni ziyaret etti.

Devamı

AYBÜ Özbekistan'da Geleceğin Diplomatlarını Yetiştiriyor

13.5.2024

Diplomat Üniversitesi ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, ikili akademik ilişkilerini ilerletmek için iş birliği anlaşması imzaladı.

Devamı

“1.Türkiye Sinirbilim Kongresi’’ AYBÜ’de Gerçekleşti

13.5.2024

Katılımcılar Sinirbilim’de EEG Kursu, Nöropsikolojik Testler Kursuna katılım sağlayarak beyin araştırmalarındaki son gelişmeleri ve yenilikleri yakından deneyimleme fırsatı buldular.

Devamı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ali Haydar DOĞU, Üniversitenin Dijital Dönüşümünü ve Bilgi Yönetim Sisteminin Başarısını Anlattı

13.5.2024

Ayrıca Rektör Yardımcılarımız, Daire Başkanlarımız ve Kalite Komisyon Üyelerimize katıldığı toplantıda KTÜ Bilgi Yönetim Sisteminin başarısı ve verimliliği hakkında bilgi verdi.

Devamı

Pursaklar Kaymakamı Esengül Korkmaz ÇİÇEKLİ, AYBÜ’lü Öğrencilerle Buluştu

8.5.2024

Kaymakam ÇİÇEKLİ, öğrencilerin sorularını cevapladı, deneyimlerini paylaştı. Etkinlik, Kaymakam ÇİÇEKLİ'ye hediye takdimiyle sona erdi.

Devamı

İlahiyat Fakültelerinden Gelen Temsilcilerle, “İlahiyat Öğrencileri Kongresi’’ gerçekleşti

3.5.2024

Farklı illerden gelen İlahiyat Fakültesi temsilcileri, kongrede ilahiyat öğrencilerinin karşılaştığı sorunları ele alarak çözüm önerileri sunmak için bir araya geldi.

Devamı