Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
|

İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Tarafından Düzenlenen "Ofiste Sağlıklı Yaşam" Eğitimi Gerçekleşti

1.3.2024

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi  Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Yahya ÖZDOĞAN ve FTR Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ertuğrul DEMİRDEL ofis çalışanlarına yönelik konferans vermiştir.

Devamı

Akdeniz Üniversitesi Geleneksel Kış Dağcılık Faaliyetine AYBÜ Dağcılık Kulübü Katıldı

29.2.2024

Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinden 81 dağcı öğrencinin katıldığı etkinlikte, 48 öğrenci başarılı bir şekilde zirveye ulaştı. Bu başarılı dağcılar arasında AYBÜ bayrağını zirvede dalgalandıran 5 öğrenci de bulunmaktadır.

Devamı

DYL-HP Proje Koordinatörü Prof. Dr. SOYGÜDER’den Sağlık Bakan Yardımcısı Şuayıp BİRİNCİ’yi Ziyaret

28.2.2024

Avrupa Birliği Destekli DYL-HP Proje Koordinatörü Prof. Dr. Servet SOYGÜDER, Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Şuayıp BİRİNCİ’yi ziyaret ederek projenin yaygınlaştırılması ve sürdürülebilirliği için fikir alışverişinde bulundu.

Devamı

Avrupa Birliği Destekli “Digital Youth Life Health Platform(DYL-HP) Projenin Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti

28.2.2024

Toplantının devamında Proje Koordinatörü Prof. Dr. Servet SOYGÜDER, DYL-HP projesi ile ülkemizin tüm dünyaya ve tüm insanlığa sağlık hizmetlerini uzaktan dijital teknolojisi ile kar amacı gütmeden sunulacağını  ifade etti.

Devamı

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’nde  Staj Uygulama Çalıştayı Gerçekleşti

28.2.2024

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, AYBÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Tıp Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sağlık Bilimleri, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ve Hemşirelik Fakülteleri'nin katılımıyla bir çalıştay düzenlendi.

Devamı

Üniversiteler Arası (İlahiyat/İslami İlimler Fakülteleri) Kur'ân-ı Kerîm'i Güzel Okuma Yarışması AYBÜ’de Düzenlendi

26.2.2024

Çeşitli Üniversitelerden katılım sağlayan 16 yarışmacı, jürinin kura çekimi sonrası Kur'ân-ı Kerîm tilavetini gerçekleştirmiştir.

Devamı

AYBÜ’de İç Kontrol ve Ön Mali Kontrol İçin Hizmet İçi Eğitim Çalıştayı Düzenlendi

26.2.2024

Çalıştayın koordinasyonu Üniversitemiz Öğrenci İşleri  Daire Başkanlığı Şube Müdürü Nilay Kabar tarafından gerçekleştirildi.

Devamı

Ankara Yıldırım Beyazıt  Üniversitesi "Sektör Kampüste Programı"na Paydaş Oldu

26.2.2024

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (AYBÜ), Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı öncülüğünde hayata geçirilen “Sektör Kampüste Programı”nın paydaşları arasında yer aldı.

Devamı

AYBÜ İlahiyat Fakültesi, 'Bilim Konferansları' Serisi’nin İlk Etkinliğini Gerçekleştirdi

21.2.2024

Konferansın Açılış konuşmasını İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat DEMİRKOL gerçekleştirdi. Konferansın konuğu ise Mantık Derneği Başkanı Prof. Dr. Şafak URAL'dı.

Devamı