Ankara Yıldırım Beyazıt University
|

Sağlıklı Ve Güvenli Yaş Alma Semineri Düzenlendi

2/27/2023

AYBÜ Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seldağ Güneş Peschke’nin Proje Yürütücülüğünü yaptığı, Avrupa Birliği Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Programı, farklı disiplinlerden akademisyen ve uzmanların katılımıyla gerçekleştirildi.

Read More

AYBÜ Ailesi Depremzede Çocuklar İçin KYK Yurdunda Oyun ve Eğitim Sınıfı Kurdu

2/26/2023

AYBÜ Esenboğa Külliyesi'nde yer alan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) Yurdunda,Sağlık Bilimleri Fakültesi hocalarımız ve gönüllülerimiz tarafından depremzede ailelerimizin çocukları için bir çocuk oyun ve eğitim sınıfı oluşturuldu.

Read More

Uluslararası Bilişim Hukuku Konferansı Düzenlendi

2/21/2023

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ve Taşkent Hukuk Üniversitesi iş birliğinde Uluslararası Bilişim Hukuku Konferansı düzenlendi.

Read More

Deprem Mağdurlarını Ziyaret

2/17/2023

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Aydınlı’nın eşliğinde Esenboğa Külliyesi içindeki KYK Yurtlarında kalan deprem mağduru vatandaşları ziyaret etti.

Read More

Deprem Mağduru Çocuklara Sanatla Moral Veriliyor

2/17/2023

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mimarlık ve Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrenci ve hocaları tarafından depremzede çocuklar için sanatsal etkinlikler düzenleniyor.

Read More

Hocalarımız Deprem Bölgesinde İncelemelerde Bulunuyor

2/17/2023

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü hocalarımız deprem afetinin yaşandığı bölgede incelemelerde bulunuyor. 

Read More

AYBÜ’de Deprem Ve İnsani Yardım Çalıştayı

2/15/2023

AYBÜ ULİSA tarafından düzenlenen "Deprem ve İnsanı Yardım Çalıştayı" AYBÜ 15 Temmuz Şehitleri Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

Read More

AYBÜ’de Deprem Sonrası Yapılacak Çalışmalar Değerlendirildi

2/14/2023

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, deprem bölgesinden dönen arama kurtarma ekipleri ve hocaları ile Etlik Milli İrade Yerleşkesi’nde bir araya geldi.

Read More

AYBÜ Ev Sahipliğinde 6. Mühendislik Bilimi Konferansı Açılışı Gerçekleştirildi

2/3/2023

AYBÜ Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi ev sahipliğinde 6. Mühendislik Bilimi Konferansı (6. Conference on Engineering Science) açılışı yapıldı. Konferans, 04 Şubat Cumartesi günü de devam edecek.

Read More