Ankara Yıldırım Beyazıt University
|

AYBÜ’de Mükellef Hakları Açısından Vergi İncelemesi Paneli Gerçekleştirildi

12/7/2022

AYBÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü ve Vergi Algı Platformu tarafından düzenlenen Mükellef Hakları Açısından Vergi İncelemesi Paneli, Esenboğa Külliyesi Milli İrade Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Read More

3. Uluslararası Radyasyondan Korunma Kongresi, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi(AYBÜ) ev sahipliğinde yapıldı.

12/4/2022

150’den fazla Uzman, Akademisyen, Öğrenci, Radyasyon uygulama ve faaliyetleri çalışanının katıldığı kongre bugün sona erdi.

Read More

AYBÜ'de Küresel Köyde Okul Öncesi Eğitim Çalıştayı gerçekleştirildi.

12/3/2022

Okul öncesi eğitimin öne çıkan konuları AYBÜ Rektörü Prof. Dr. İbrahim Aydınlı ve değerli katılımcılar ile AYBÜ Milli İrade Yerleşkesinde düzenlenen "Küresel Köyde Okul Öncesi Eğitim" isimli Okul Öncesi Eğitim Çalıştayında ele alındı.

Read More

AYBÜ'de Dünya Engelliler Günü programı düzenlendi.

12/3/2022

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında AYBÜ SHMYO Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü ile Saray Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edildi.

Read More

AYBÜ ÖĞMER Öğrenme Danışmanlığı Kulüp Programı LAP Club PhotoVoice Sergisine Ev Sahipliği Yaptı

12/1/2022

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğrenme ve Öğretme Merkezi, AYBU Öğrenme Danışmanlığı Programı (LAP) Proje Serilerinin ilki olan Öğrenme Danışmanlığı Kulüp Programı (LAP Club) PhotoVoice Sergisine ev sahipliği yaptı.

Read More

ÖĞMER Tarafından Düzenlenen Ölçme ve Değerlendirme Seminerler Dizisinin" Ölçme Araçlarının Psikometrik Özellikleri" Adlı Eğitimi Gerçekleştirildi

12/1/2022

Üniversitemiz Öğrenme ve Öğretme Merkezi bünyesinde yapılan olan Ölçme ve Değerlendirme Eğitimi  AYBUZEM üzerinden online olarak gerçekleştirildi.

Read More

ÖĞMER Bünyesinde İngilizce Sesletimde Düşünce Grupları Semineri Yapıldı

12/1/2022

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğrenme ve Öğretme Merkezinde “Thought Groups in English” semineri gerçekleştirildi.

Read More

AYBÜ Öğrenici Özerkliği ve Topluluk Bilinci Oluşturma Çalıştayı Yapıldı.

12/1/2022

AYBÜ Öğrenme ve Öğretme Merkezi Tarafından 23-24 Kasım 2022 Tarihlerinde Makedonya OOU Brakja Ramiz-Hamid Okulu'ndan Katılımcılara Yönelik Öğrenici Özerkliği ve Topluluk Bilinci Oluşturma Çalıştayı Yapıldı.

Read More