Ankara Yıldırım Beyazıt University
|

Rektörümüz, Semerkand Devlet Üniversitesi Ziyaretinde Üniversite Rektörü ve Özbekistan Senato Üyesi Olan Sayın Khalmuradov Rustam IBRAGİMOVİCH'le Görüştü

5/17/2024

Yeni akademik iş birliklerini konu alan görüşmede mühendislik, fizik, hukuk ve diğer bilimsel alanlarda öğrenim elemanı değişim programları konusunda taraflar mutabık kaldı.

Read More

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Taşkent Devlet Teknik Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

5/16/2024

Buradaki görüşmede, iki üniversite arasında gerçekleşecek öğrenci, akademik personel ve idari personel değişim programlarının gerçekleştirilmesi konusunda mutabık kalındı

Read More

Üniversitemizde ‘Akademik Görünürlük Koordinatörleri Toplantısı’ Gerçekleşti

5/16/2024

Eğitim sonrasında görevlendirilen 97 “birim akademik görünürlük koordinatörü” kendi birimlerinde akademik görünürlüğe yönelik faaliyetler gerçekleştirmişlerdir.

Read More

Ailenin Korunması ve Güçlendirilmesi Vizyon Belgesi ve Eylem Planı (2024-2028) Tanıtım Töreni

5/16/2024

Törende Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilen Uluslararası Aile Yılının 30. Yıl dönümünü coşkuyla kutlayarak tüm sosyal politikaların merkezinde ailenin yer verileceği vurgusu yapıldı.

Read More

Rektörümüzden Semerkand Devlet Tıp Üniversitesi'ne Ziyaret

5/14/2024

Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Özbekistan ziyaretleri kapsamında Semerkand Devlet Tıp Üniversitesini ziyaret etti. Ziyarette akademik personel ve öğrenci değişimi ile iş birliği imkanları ele alındı.

Read More

AYBÜ Kariyer Günleri Kapsamında " Sosyal Program" Oturumları Hukuk Fakültesinde Gerçekleştirildi

5/14/2024

Etkinliğin 25 Nisan tarihli Hukuk Fakültesi Duruşma Salonunda yapılan “Sosyal Program” oturumlarında hukuk mesleklerine dair Hukuk fakültesi öğrencilerimize yönelik sunumlar gerçekleştirildi.

Read More

AYBÜ Siyasal Bilgiler Fakültesi Buluşmalarında "İktisat ve Maliye Politikalarının Geçmiş 100 Yılı ve Gelecek Vizyonu" Söyleşisi Gerçekleşti

5/14/2024

 Siyasal Bilgiler Fakültesi buluşmaları kapsamında Atılım Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Nevzat SAYGILIOĞLU “İktisat ve Maliye Politikalarının Geçmiş 100 Yılı ve Gelecek Vizyonu” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

Read More

AYBÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Mezuniyet Konseri Gerçekleştirdi

5/14/2024

Konser, hediye takdimi ve hatıra fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Read More