Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
|

Deneyimli Kabin Memurları, Öğrencilerin Meslekle İlgili Sorularını Yanıtladı

15.11.2023

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, bugün kabin memurlarını konuk ederek meslek söyleşisi düzenledi.

Devamı

Yüksekokulumuz Meslek Söyleşileri Kapsamında Murat Nezir Ensari'yi Konuk Etti

7.11.2023

Sualtı Su Üstü Arama Kurtarma Federasyonu Başkanı Murat Nezir Ensari'nin deneyimlerini AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle paylaştı.

Devamı

Taziye Mesajı

26.10.2023

Yüksekokulumuz Öğr. Gör. Mustafa Soner TOK'un bebeği vefat etmiştir. Yavrumuza Allah'tan rahmet acılı ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Devamı

Sosyoloji Bölümünden Yüksekokulumuza Hayırlı Olsun Ziyareti

25.10.2023

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sosyoloji Bölümü akademik personeli, bugün yeni dönemin başlaması dolayısıyla Yüksekokul yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.

Devamı

AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Habertürk TV Ankara Haber Müdürü Aykut Türel'i Ağırladı

18.10.2023

AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda Gazetecilik Sohbeti: Habertürk TV Haber Müdürü Aykut Türel, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencileri kariyer tüyolarını paylaştı

Devamı

Yüksekokulumuz Oryantasyon Programıyla Yeni Eğitim Dönemine Başladı

3.10.2023

AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, coşkulu bir şekilde yeni eğitim dönemine başladı. Oryantasyon programı, Çubuk Yerleşkesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi ve yüksekokulun faal programlarına kayıtlı tüm öğrencileri bir araya getirdi.

Devamı

AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda Görev Devri Töreni Gerçekleşti

26.9.2023

Bugün rektör yardımcıları Prof. Dr. Mustafa Orçan ve Prof. Dr. Akın Aktaş'ın katılımı ile Yüksekokulumuzda devir teslim töreni gerçekleşti. Bu törenle Doç. Dr. Ertuğrul Karakaya'nın yerine Dr. Öğr. Üyesi Bahattin Cizreli geçti.

Devamı