Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi
|

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol ÖZVAR'dan Üniversitemize Ziyaret

single

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol ÖZVAR, Üniversitemiz Esenboğa Külliyesine ziyaret gerçekleştirdi. Prof. Dr. ÖZVAR’a ziyaretinde, YÖK Başkanvekili Prof. Dr. Haldun GÖKTAŞ, YÖK Yürütme Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Arif BİLGİN, Prof. Dr. Erol ARCAKLIOĞLU ve Prof. Dr. Naci GÜNDOĞAN eşlik etti.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol ÖZVAR ve beraberindeki heyet, Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU ve Üniversitemiz yönetimi ile bir araya gelerek eğitim-öğretim ve Ar-Ge çalışmaları başta olmak üzere AYBÜ'de yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı. Ziyarette Üniversitemizin ulusal ve uluslararası alanda mevcut çalışmaları paylaşılarak mevcut ve gelecek vizyonumuz hakkında istişarelerde bulunuldu.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen ziyaretin ardından YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol ÖZVAR ve Rektörümüz Prof. Dr. Ali Cengiz KÖSEOĞLU, Esenboğa Külliyemizdeki Başkent Erkek Öğrenci Yurduna konuk olarak öğrencilerle iftar sofrasında buluştu.

Öğrencilerle birlikte yemek sırasına giren Prof. Dr. ÖZVAR ve Prof. Dr. KÖSEOĞLU yemeklerini alarak oruçlarını açtı.
İftar sonrası öğrencilerle gerçekleştirilen sohbette YÖK Başkanı Prof. Dr. ÖZVAR, YÖK Başkanvekili Prof. Dr. GÖKTAŞ ve Rektörümüz Prof. Dr. KÖSEOĞLU eğitimden sanata, öğrencilik yıllarından sporla olan ilgisine kadar pek çok konuda yöneltilen soruları cevaplandırdı.