Spor Bilimleri Fakültesi
|

FORMASYON Dersi Almak İsteyen Öğrenciler İçin Önemli Duyuru

22.9.2023

►  2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Pedagojik Formasyon Eğitimi Ders Programı için bilgilendirme.

Eğitime Giriş, Eğitim Psikolojisi ve Sınıf Yönetimi dersleri tüm şubelerde online olarak verilecektir. Diğer dersler Esenboğa ve Etlik Yerleşkelerinde verilecek şekilde planlanmıştır. 

Detaylar için TIKLAYINIZ…

 

►   Pedagojik Formasyon Ders Seçimi hakkında bilgilendirme.

Ders seçme kriterleri duyurusunda da bildirildiği gibi 2.3.4. sınıf ve mezunlarımızın sadece bu döneme özgü hangi dersleri seçebileceği belirtilmiştir. Öğretmenlik Uygulaması dersini bu dönem sadece mezun öğrencilerimiz, bahar döneminde de 4. sınıf öğrencilerimiz seçebilecektir. 2023-2024 Bahar dönemi için de yine duyuru ile hangi derslerin seçilebileceği ilan edilecektir.

Detaylar için TIKLAYINIZ…

 

►  Formasyon Eğitimi Ders Seçme Kriterleri için bilgilendirme

Ders seçme işlemlerinin linkte yer alan kriterlere göre OBS'den Rektörlük/Formasyon alanlarına ilişkin seçimleri filtreleyerek yapılması gerekmektedir.

Detaylar için TIKLAYINIZ…

 

►  Öğretmenlik Uygulaması Dersi Hakkında Bilgilendirme Toplantısı için bilgilendirme.

Pedagojik  Formasyon  Eğitimi  2023-2024  Güz  dönemi Öğretmenlik Uygulaması dersinin iş ve işleyişinin nasıl olacağı hususunda bilgilendirme yapmak üzere; Milli Eğitim Müdürlüğünde uzman olarak görev yapan Yılmaz YILDIRIM'ın katılacağı toplantı 5 Ekim saat  09:30  ile  12:30  saatleri  arasında  Esenboğa  Külliyesi  C  Blok  toplantı salonunda  yapılacaktır.

Toplantıya Öğretmenlik Uygulaması dersini verecek hocalarımızın ve bu dersi alan  tüm  öğrencilerimizin (sadece mezun  olmayıp  formasyon  almaya  devam  eden öğrencilerimiz) katılması önem arz etmektedir.

Detaylar için TIKLAYINIZ…