Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu
|

Müdürün Mesajı

AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun Değerli Personeli ve Öğrencileri,

Göreve geldiğimden pek çok harika insanlar tanışmak benim için büyük bir keyif oldu ve gelecekte de sizlerle birlikte çalışmayı heyecanla umuyorum. Biz, okul yönetimi olarak sizlere destek olmak ve başarılarınızı takdir etmek için buradayız.

AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu olarak hedefimiz, öğrencilerimize en iyi eğitim fırsatlarını sunmak ve onların geleceklerini daha aydınlık kılmaktır. Bu hedefe ulaşmak için aşağıdaki temel ilkelere odaklanacağız:

  1. Öğrencilerimize en iyi deneyimi yaşatmak için eğitim kalitemizi artıracağız.
  2. Personelimiz ve öğrencilerimizle açık, dürüst ve etkili iletişim ve işbirliğinin önemi yadsınamaz. Okul olarak her birinizin varlığına ve katkılarına ihtiyacımız var. Bu nedenle görüşlerinizi bize ulaştırmanız için iletişim kanallarını açık tutacağız.
  3. Hedefimiz, eğitim alanındaki yenilikleri yakından takip ederek, öğretim yöntemlerimizi ve kaynaklarımızı gerektiği şekilde güncelleyerek öğrencilerimize mümkün olan en iyi deneyimi sunmaktır.
  4. Öğrencilerimizin mutluluğu ve başarısı bizi en çok güdüleyen etmendir. Sizlerin yerleşkenin ve çevresinin sunduğu imkanlar sonucunda yaşayacağınız memnuniyete büyük önem veriyoruz.
  5. Paydaşlarla işbirliği yaparak öğrencilerimize daha fazla staj ve iş imkânı sağlamak: Yerel toplum ve sektör temsilcileriyle iş birliği yaparak öğrencilerimize sunulan staj ve iş olanaklarını artırmayı hedefliyoruz.
  6. Hukuku ve etik ilkeleri çok önem veriyoruz ve bu çerçevede kararlar alacağımızı sizleri temin ederiz.

Sizlerin de desteğiyle bu hedeflerimize ulaşabileceğimize inanıyorum. Benim idare konusundaki amacım, her birinizin potansiyelini ortaya çıkarmak, kendisine, ailesine ve memlekete faydalı birer fert haline gelmenize yardımcı olmaktır.

Bu güzel yolculuğa birlikte çıkıyoruz ve sizlerin katkıları bu yolculuğu daha da anlamlı kılacaktır. Aramızdaki işbirliği ve dayanışmaya olan inancım tamdır. İnşallah yakın gelecekte başarılarımızı birlikte kutlayacağız.

Hepiniz düşüncelerimde ve dualarımdasınız,

AYBÜ Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Bahattin Cizreli