Tanıtım ve Tercih Günleri Gerçekleştirildi

Fakültemiz ve Bölümleri Tanıtım ve Tercih Günleri Gerçekleştirildi

2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı öğrenci alımları için 15 Temmuz Şehitleri Binamızda Üniversitemiz Fakülteleri ve bölümlerinin 30 Temmuz – 14 Ağustos 2018 tarihleri arasında Üniversitemizi tercih edecek öğrencilere yardımcı olmak amacıyla tanıtım ve tercih günleri düzenlenmiştir. Bu kapsamda Fakültemizde bu etkinliğe tüm birim ve bölüm temsilcileri ile katılarak Fakültemiz ve bölümlerini en iyi şekilde tanıtmaya çalışmışlardır.

Fakültemiz temsilcileri, aday öğrenci ve ailelerine Üniversitemiz ve Fakültemizin genel yapısı, eğitim kalitesi, akademik kadrosu,  fiziki yapısı ve donanımı hakkında bilgilendirilerek Fakültemizin tercih edilebilir olmasını sağlamaya çalışmışlardır. Aday öğrenci ve veliler tarafından büyük ilgi gören standımızı Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Aysun BAY KARABULUT’ da ziyaret ederek bilgi alarak gerekli tüm desteğini vermiştir.

Fakültemiz hakkında bilgiler alan aday öğrenci ve ailelerinin standımızdan ve tanıtım çalışmalarımızdan duydukları memnuniyetlerini belirterek ayrılmaları; Fakültemiz çalışanları adına onur kaynağı olmuştur.

 Tanıtım Günleri 1Tanıtım Günleri 2