MÜHENDSİLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ2014 YILI BÖLÜM ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ ADAY LİSTESİSIRAADAYINÖĞRENCİ NOADI SOYADIBÖLÜMÜ11105041033Burak ALICIMalzeme Mühendisliği21105041024Gökhan KOŞALMalzeme Mühendisliği31105041030Alper GÖKTURKMalzeme Mühe
Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi
|

Fakültemiz 2014 Yılı Bölüm Öğrenci Temsilcileri Aday Listesi

13.11.2014

MÜHENDSİLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

2014 YILI BÖLÜM ÖĞRENCİ TEMSİLCİLERİ ADAY LİSTESİ

 



SIRA

ADAYIN

ÖĞRENCİ NO

ADI SOYADI

BÖLÜMÜ

1

1105041033

Burak ALICI

Malzeme Mühendisliği

2

1105041024

Gökhan KOŞAL

Malzeme Mühendisliği

3

1105041030

Alper GÖKTURK

Malzeme Mühendisliği

4

1205042029

Yunus Emre KANAT

Malzeme Mühendisliği II. Öğretim

5

1205042047

Yağızcan BOZER

Malzeme Mühendisliği II. Öğretim

6

1105021004

Erkan İNCEÖZ

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği

7

1105022015

Burak Yasin KABASAKALOĞLU

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği II. Öğretim

8

1105022029

Hasan KAZDAL

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği II. Öğretim

9

1205022016

Sezgin DULKADİR

Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği II. Öğretim

10

1105031037

Sezgin DEMİRTAŞ

Makine Mühendisliği

11

1205031043

Mehmetcan KESER

Makine Mühendisliği

12

1205031008

Muhammet Mustafa YILMAZ

Makine Mühendisliği

13

1305032001

Hasret Gültekin ÇEVİK

Makine Mühendisliği II. Öğretim

14

1105032008

Furkan DEMİRKOPARAN

Makine Mühendisliği II Öğretim

15

1105032001

Sadık DEMİRTAŞ

Makine Mühendisliği II Öğretim

16

1105011022

Mert Can SATIOĞLU

Bilgisayar Mühendisliği

17

1205011019

Koray KARAY

Bilgisayar Mühendisliği

18

1305011047

Mevlana YALÇIN

Bilgisayar Mühendisliği

19

1105012002

Ali Burak KARACAN

Bilgisayar Mühendisliği II. Öğretim

20

1105012029

Muhammet Abdülhamit KÖSEOĞLU

Bilgisayar Mühendisliği II. Öğretim

 

NOT: Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğrenci temsilcileri 1. tur seçimleri, 02 Aralık 2014 tarihinde, hazırlık sınıfı için Etlik kampüsünde, 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri için Keçiören kampüsünde yapılacaktır.

                                                                                                                                              FAKÜLTE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞI