Dil Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi
|

AYBÜ DİLMER YABANCI DİL KURSLARI BAŞLIYOR

15.12.2022

Başvurusu devam eden güncel kurslarımız aşağıda yer almaktadır. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

 

AYBU DİLMER YABANCI DİL KURSLARI

Başvurusu devam eden güncel kurslarımız aşağıda yer almaktadır. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

1. ÇOCUK İNGİLİZCESİ

Kursumuz 8-11 yaş arası çocukları kapsamaktadır. Sadece temel seviyede açılması planlanmaktadır. Kurslarımız çocuk İngilizcesi alanında uzman akademisyenler tarafından haftada 4 gün 2’şer saat online ders şeklinde gerçekleştirilecektir. Kesin kaydını gerçekleştirenlere derslerin takip edileceği Cambridge Super Minds 2 kitapları ücretsiz olarak gönderilecektir. Kargo adresi için ayrıca iletişime geçilecek, kargo ücreti de üniversitemiz tarafından karşılanacaktır. Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

2. İNGİLİZCE YDS / YÖKDİL HAZIRLIK

YDS / YÖKDİL sınavlarına hazırlanma amaçlı, dilbilgisi, kelime, okuduğunu anlama becerilerini geliştirecek, soru çözümleri ve sınav stratejilerine yoğunlaşarak yürütülecek olan bir kurs programıdır. Kursa katılım için seviyenizin YDS/YÖKDİL sınavlarından en az 35 almış veya alabilecek kapasitede olmanız gerekmektedir. Bu kursa katılanlar 4-5 Mart’ta yapılacak olan 15 derslik YDS/YÖKDİL Kampı’na da katılabileceklerdir. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

3. İNGİLİZCE YDS / YÖKDİL KAMP

YDS / YÖKDİL sınavlarına hazırlananlar için sınava girmeden önce en etkili sınav stratejilerinin ve soru çözüm önerilerinin verileceği, yoğunlaştırılmış bir hızlı sınav soru çözüm kampıdır. Sınavların her bölümünün nasıl hızlı ve en doğru şekilde çözülmesi gerektiği çıkmış sınav soruları çözülerek anlatılacaktır.Kamp tarihi YÖKDİL sınavından bir önceki hafta olarak belirlenmiştir. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

4. İNGİLİZCE AKADEMİK YAZMA

Akademisyen olarak görev yapmakta olan ve bu yolda ilerleyen kişiler için tasarlanmış bu kursta akademik yazma becerileri üzerine çalışılarak etkili makale / sonuç raporu / tez yazma konuları anlatılacaktır. Akademik yazma için gerekli olan kelime ve dilbilgisi konularının da üzerinden geçilerek, doğru ve etkili akademik metinler oluşturulması sağlanacaktır. Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

5. İNGİLİZCE AKADEMİK KONUŞMA

Akademisyen olarak görev yapmakta olan ve bu yolda ilerleyen kişiler için tasarlanmış bu kursta akademik konuşma becerileri üzerine çalışılarak etkili konuşma / sunum / tartışma konuları anlatılacaktır. Akademik konuşma için gerekli olan kelime ve dilbilgisi konularının da üzerinden geçilerek, doğru ve etkili akademik konuşma/sunum/tartışma becerileri öğretilecektir. Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

6. GENEL İNGİLİZCE

Mevcut önerilen diller için hazırlanmıştır. Dört temel (Okuma, dinleme, yazma ve konuşma) becerilerini esas alan programdır. A2 ve B2 düzeylerinde kursların açılması planlanmaktadır. Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.

7. GENEL ALMANCA

Mevcut önerilen diller için hazırlanmıştır. Dört temel (Okuma, dinleme, yazma ve konuşma) becerilerini esas alan programdır. Sadece A1 düzeyinde kursların açılması planlanmaktadır. Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Detaylı bilgi ve başvuru için TIKLAYINIZ.