ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Geçmişten Geleceğe...

HABERLER

  Anasayfa › HABERLER  

Üniversitemiz Rektörü “Metüm Günleri” Programına Katıldı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Sn. İbrahim Aydınlı, Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Medikal Tasarım ve Üretim Uygulama ve Araştırma Merkezi (METÜM) tarafından Ankara Gülhane Külliyesi’nde düzenlenen “Metüm Günleri” Programına katıldı.

Sn. Rektörümüz, METÜM tarafından ilk kez düzenlenen, tasarım ve üretimin aynı çatı altında yapıldığı tek merkez olma özelliği ile 3 boyutlu yazıcıların medikal alanda kullanımının tasarım ve üretim uygulamalarının, güncel gelişmelerin ve deneyimlerin anlatıldığı programda, medikal ürünlerin fiyatlandırılması ve sosyal güvenlik sistemince karşılanması yönünün önemi ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Çubuk Meslek Yüksek Okulunda bu sene açılmış olan “Üç Boyutlu Modelleme” Bölümünün medikal ürünlerinin tasarımındaki önemine değinen bir konuşma gerçekleştirdi.

 Üniversitemiz Rektörü 'Metüm Günleri' Programında 1Üniversitemiz Rektörü 'Metüm Günleri' Programında 2Üniversitemiz Rektörü 'Metüm Günleri' Programında 3Üniversitemiz Rektörü 'Metüm Günleri' Programında 4Üniversitemiz Rektörü 'Metüm Günleri' Programında 5