ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Geçmişten Geleceğe...

HABERLER

  Anasayfa › HABERLER  

Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) ve Meslek Yüksekokulu’nun (MYO) 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Çubuk Yerleşkemizde gerçekleştirildi.

Program, Şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehter Ekibi ve Ankara Kulübü Seğmenler Ekibi’nin gösterileriyle program devam etti. Programın açılış konuşmasını Rektörümüz Sn. Prof. Dr. İbrahim Aydınlı ile Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Aytunç Ateş gerçekleştirdi. Sn. Rektörümüz açılış konuşmasında Üniversitemizin başarılarından bahsederek, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Kuzey Ankara’nın parlayacak yıldızı olacağını ve yeni yönetim döneminde Üniversitemizin izleyeceği vizyon hakkında katılımcılara bilgi verdi. Sn. Rektörümüz, mezun olacak öğrencilere başarılar dileyerek konuşmasını tamamladı. Sn. Rektörümüzün konuşmasının ardından Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nu birinci bitiren Elektronörofizyoloji Programı öğrencisi Kübra Aslan ve Meslek Yüksekokulu’nu birinci bitiren Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı öğrencisi Rabia Türk öğrenciler adına konuşma gerçekleştirdi.

SHMYO ve MYO birincileri isimlerini mezuniyet kütüklerine çaktıktan sonra Sn. Rektörümüz ve hazır bulunan protokol iki okuldan ilk üçe giren öğrencilere başarı plaketlerini ve hediyelerini takdim etti.

SHMYO’dan Çocuk Koruma ve Bakım Hizmetleri, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri, Elektronörofizyoloji, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri, Optisyenlik, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi ile Ağız ve Diş Sağlığı programlarında 173 öğrenciye, MYO’dan Grafik Tasarım, Bilgisayar Programcılığı ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım programlarında 51 öğrenciye mezuniyet belgeleri takdim edildi.

Çubuk Kaymakamı Sn. Uğur Sezer, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Orhan, akademik ve idari personelimiz, öğrencilerimizin aileleri ve çok sayıda davetlinin katıldığı programda mezunlarımız toplu kep attıktan sonra katılımcılara mezuniyet pilavı ikram edildi.

Mezun olan öğrencilerimize Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi ailesi olarak başarılar diliyoruz.Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (1)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (2)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (3)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (4)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (5)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (6)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (7)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (8)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (9)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (10)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (11)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (12)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (13)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (14)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (15)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (16)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (17)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (18)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (19)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (20)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (21)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (22)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (23)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (24)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (25)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (26)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (27)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (28)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (29)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (30)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (31)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (32)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (33)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (34)Çubuk Meslek Yüksekokullarımızda Mezuniyet Töreni (35)