ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Geçmişten Geleceğe...

HABERLER

  Anasayfa › HABERLER  

Sn. Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı

Üniversitemiz Etlik Milli İrade Binasında düzenlenen bayramlaşma töreninde Rektörümüz Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, akademik ve idari personelimiz ile bir araya geldi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan ve Genel Sekreterimiz Dr. Öğr. Üyesi Akın Ünal’ın hazır bulunduğu törende, konuşma yapan Rektörümüz Sn. Prof. Dr. İbrahim Aydınlı, bayramların sevgi ve saygının yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği, anlamlı günler olduğundan bu tür etkinliklerin üniversite kimliğine ve ünsiyetine güç verdiğini ifade ederek tüm personelimizin bayramını kutladı.

 Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 1Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 2Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 3Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 4Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 5Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 6Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 7Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 8Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 9Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 10Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 11Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 12Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 13Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 14Sayın Rektörümüz Akademik ve İdari Personelimiz ile Bayramlaştı 15