ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ Geçmişten Geleceğe...

HABERLER

  Anasayfa › HABERLER  

Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı Gerçekleştirildi

Üniversitemiz Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı organizasyonunda Cinnah Yerleşkemizde Yeşilçam Konseri gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan ve Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serbülend Arpa gerçekleştirdi. Açılış konuşmalarının ardından Dr. Öğr. Üyesi Alper Akdeniz’in yönetiminde öğrencilerimiz Yeşilçam Müziklerini icra ettiler.

Konserin ardından bu yıl Konservatuvarımıza kazandırılan Müzik Stüdyosunun açılışı gerçekleştirildi.

Programa Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Metin Doğan, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. M. Fatih Uşan, Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serbülend Arpa, akademisyenler ve öğrencilerimiz katıldı.

 Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (1)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (2)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (3)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (4)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (5)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (6)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (7)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (8)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (9)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (10)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (11)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (12)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (13)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (14)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (15)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (16)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (17)Üniversitemizde Yeşilçam Konseri ve Stüdyo Açılışı (18)